• Chwilowo Panna - MATERIAŁY DODATKOWE - Żyjąc pełnią życia, z nadzieją na dalszy ciąg - Magdalena Wołochowicz

Inne wersje
16.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 7.7
Orlen Paczka 7.7
InPost Paczkomaty 24/7 9.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 19.9

Dla zamówień od 99zł produkt gratis

Zobacz fragment

Jest to praktyczny zeszyt ćwiczeń - szczerych pytań, zadań, wyzwań, wersetów do nauki na pamięć.

„To od nas zależy, czy nasze panieńskie dni spędzimy na użalaniu się nad sobą i życiu w ciągłym poczuciu nieszczęścia, czy wykorzystamy je najlepiej, jak potrafimy." 

Ta krótka książka zawiera materiały dodatkowe do książki Magdaleny Wołochowicz „Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg". 

A wszystko po to, by singielki naprawdę żyły pełnią życia, przynosząc Bogu chwałę, nawet jeśli ich czas panieństwa nieoczekiwanie się przedłuża. 


Magdalena Wołochowicz
Całym sercem kocha Pana Boga i życie, jakim ją obdarzył. Od wielu lat jest bardzo aktywnie zaangażowana w działania Fundacji Misja Służby Rodzinie, a niedawno założyła Fundację Żyj Pełnią Życia. Jest autorką książek: „Chwilowo panna. Żyjąc pełnią życia z nadzieją na dalszy ciąg" (Esprit 2017), „Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego Słowa." (Edycja Świętego Pawła 2018) i współautorką serii „Tak! Bóg chce..." (Wejdźmy na szczyt 2017-2019). Od grudnia 2018 r. prowadzi kanał na YouTube Żyj Pełnią Życia gdzie zachęca pokolenie chrześcijańskich młodych dorosłych, aby pomimo wyzwań, żyli pełnią życia na danym jego etapie, w pełnej oddania przyjaźni z Bogiem, świadomi celu życia, pełni radości, wytrwałości, mocy i zwycięstwa w Chrystusie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi delektując się dobrym jedzeniem, czytać powieści i podróżować.

 

ZE WSTĘPU

W 2017 roku została wydana moja książka „Chwilowo panna".

To było moje pierwsze dzieło, a więc nie miałam żadnego grona czytelników ani 'followersów'. Książka jednak stała się błogosławieństwem dla wielu, przede wszystkim singielek, i na przestrzeni miesięcy i lat zyskałam cudowną grupę czytelników.

Potem były kolejne książki, kanał na YouTube 'Żyj Pełnią Życia', założenie fundacji 'Żyj Pełnią Życia', pierwsza konferencja dla kobiet pt. 'Żyj Pełnią Życia - Boży plan na piękno, kobiecość i związki', aż pojawił się pomysł na spotkania online dla singielek, najpierw z książką „Boską kobietą"[1] Kristen Clark i Bethany Baird (miałam przywilej przetłumaczyć tę pozycję), a potem przyszła kolej na moją „Chwilowo pannę".

Po spotkaniach z „Boską kobietą" uczestniczki wypowiedziały się w ankiecie, że byłoby bardzo pomocne, gdyby materiały dodatkowe z pytaniami i tematami do przemyślenia, dostawały w formie pisanej. Tak oto, by ulepszać nasze działania, przy kolejnej serii spotkań, czyli właśnie z „Chwilowo panną" powstały te oto materiały dodatkowe.

Uczestniczki dostawały je w formie .pdf, ale stwierdziłyśmy zgodnie z Justyną Połom, która współprowadziła ze mną te spotkania, że trzeba je udostępnić szerszej grupie odbiorców - są bowiem bardzo pomocnym narzędziem jak wprowadzać w praktykę tematy z książki.

W tym miejscu należą się ogromne podziękowania wspomnianej przed chwilą Justynie, która była bardzo dobrą recenzentką i miała słuszne uwagi, co jeszcze możemy dodać lub ulepszyć. Dziękuję Justynko!

Zostawiam Cię z tym zeszytem ćwiczeń - szczerych pytań, zadań, wyzwań, wersetów do nauki na pamięć. A wszystko po to, by każda z nas naprawdę żyła pełnią życia, przynosząc Bogu chwałę, nawet jeśli nasz czas panieństwa nieoczekiwanie się przedłuża.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!

Magdalena Wołochowicz

Ps. Czy aby skorzystać z tych materiałów trzeba wcześniej przeczytać książkę? Zdecydowanie tak, bo są one jej uzupełnieniem. Jeśli jednak póki co nie masz pod ręką książki, na moim kanale YT 'Żyj Pełnią Życia' znajdziesz serię filmów dla singli, która powstała właśnie na jej podstawie i odpowiada jej pięciu częściom, tak jak w materiałach, które trzymasz w ręku. 

Dodatkowe informacje

  • ISBN: 978-83-66681-05-7
  • Format: 140x200 mm
  • Strony: 28
  • Data wydania październik 2020
  • Wydawnictwo: Psalm18.pl
  • Książeczka zafoliowana