• Przygody Rodziny Cooperów 1-4 - Peretti - pakiet

59.96
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 6.7
Orlen Paczka 6.7
Paczkomaty InPost 9.5
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 19.9
Dostępność 1 szt.

Dla zamówień od 99zł produkt gratis

Dlaczego warto kupić te książki? Nasza recenzja

Peretti jest jednym z naszych ulubionych autorów powieści. Książki Przygody Rodziny Cooperów fascynowały nas gdy byliśmy nastolatkami i jesteśmy pewni, że będą fascynujące dla wielu młodych ludzi. Wartka akcja, tajemnice, egzotyczne miejsca i dzielni bohaterowie. Polecamy!

Przygody Rodziny Cooperów 1-4 - Peretti - pakiet

Pakiet składa się z 4 książek


    Gardziel Smoka
    Wyspa Wodnika
    Grobowce Anaka
    Na dnie morza

Opis wydawcy 

(książka Gardziel Smoka)

Jay i Lila Cooperowie towarzyszyli ojcu w niejednej wyprawie archeologicznej, ale to, co przeżyli teraz, zdarzyło im się po raz pierwszy. Podczas wyprawy w głąb mrocznej, niezbadanej groty nie potrafią uwolnić się od uparcie powracających myśli o losie poprzednich wypraw, których uczestnicy uciekali w popłochu albo ginęli straszliwą śmiercią!
Co naprawdę kryje się za tajemniczymi wrotami? Niezwykłe bogactwa zapomnianego królestwa Nimroda czy... pradawne zło? Nasi bohaterowie muszą odnaleźć klucz i sami rozszyfrować nepuriańskie legendy. Jedno wiedzą na pewno - walczą na pierwszej linii duchowego konfliktu z siłami ciemności. Czy jednak uda im się pokonać tajemniczą siłę kryjącą się za potężnymi wrotami w Gardzieli Smoka?
Gardziel Smoka to zapierająca dech w piersiach, pełna niebezpiecznych przygód i tajemniczych intryg opowieść, której zakończeniem jest tytaniczne starcie dobra i zła. Lekkość narracji i wartka akcja gwarantują fascynującą lekturę. Książki polecają: