Uwaga! Urlop! W dniach 3-6 lipca właściciel sklepu wraz z żoną jest na randce z żoną ;) Sklep jest wciąż otwarty 24/7 i zamówienia można składać. Wysyłki i odpowiedzi na emaile będą realizowane we wtorek 7 lipca.

A dla cierpliwych, przy zamówieniu w tym czasie z kodem: URLOP wszystko 5% taniej :)


Z okazji premiery tomu DROGA DO DAMASZKU,
do każdego zamówienia na min. 77zł
dokładamy GRATIS nasz bestseller ŚLEDZTWO SETNIKA
  • 1592423562
  • 1592423562

GŁOS SERCA - Janette Oke - PRZEDSPRZEDAŻ [EBOOK]

Produkt dostępny

Prawdopodobny czas realizacji zamówienia: przedsprzedaż

Psalm18.pl (ebooki)

39.99 23.99 PLN

PRZEDSPRZEDAŻ

W przedsprzedaży wysyłka przed premierą oraz bon na 10zł na dowolne zakupy na Psalm18.pl


WYSYŁKA NA PRZEŁOMIE LIPCA/SIERPNIA


GŁOS SERCA to wzruszający i pogodny serial kojarzony przez miliony widzów, również w Polsce. Ale nie wszyscy wiedzą, że serial powstał na podstawie książki "When Calls The Heart" autorstwa Janette Oke.

Opis książki

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania, jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.

Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy.

Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.

O Autorce

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość przychodzi łagodnie, trylogia z czasów biblijnych: Śledztwo setnika, Ukryty płomień i Droga do Damaszku oraz seria pogodnych, rodzinnych powieści rozpoczęta przez tytuł Pewnego razu latem.

Nie dziękuję