Z okazji zbliżającego się długiego weekendu -50% na pakiet inspirujących powieści

  • 2020-04-21 18_08_09-GLOS SERCA - Janette Oke PRZEDSPRZEDAZ - Allegro.pl - Cena_ 40 zl - Stan_ nowy -
  • 2020-04-21 18_08_09-GLOS SERCA - Janette Oke PRZEDSPRZEDAZ - Allegro.pl - Cena_ 40 zl - Stan_ nowy -

GŁOS SERCA - Janette Oke - PRZEDSPRZEDAŻ

Produkt dostępny

Prawdopodobny czas realizacji zamówienia: przedsprzedaż

Wydawnictwo Psalm18.pl

39.99 39.97 PLN

PRZEDSPRZEDAŻ

W przedsprzedaży wysyłka przed premierą oraz bon na 10zł na dowolne zakupy na Psalm18.pl


WYSYŁKA W SIERPNIU 2020


GŁOS SERCA to wzruszający i pogodny serial kojarzony przez miliony widzów, również w Polsce. Ale nie wszyscy kojarzą, że serial powstał na podstawie książki "When Calls The Heart" autorstwa Janette Oke.

Opis książki

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku

Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów uczniów których uczy.

Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego członka Królewskiej Gwardii Kanadyjskiej zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.

O Autorce

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono znany w Polsce serial). W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość Przychodzi Łagodnie oraz powieści z czasów biblijnych: Śledztwo Setnika i Ukryty Płomień, oraz pogodna historia Pewnego Razu Latem.

Polecane produkty

Nie dziękuję