Koronawirus - funkcjonowanie sklepu w czasach epidemii

Szanowni klienci,

Można zamawiać ale dla bezpieczeństwa, w czasie epidemii koronawirusa podejmujemy dodatkowe środki ostrożności.

1. Ograniczamy formy wysyłki do wyłącznie Paczkomatów i przesyłek kurierskich DPD, zachęcamy w szczególności do korzystania z Paczkomatów z opcją otworzenia skrytki bezpośrednio z aplikacji w telefonie komórkowym (nie trzeba wtedy dotykać ekranu Paczkomatu)

2. W celu zminimalizowania kontaktów międzyludzkich przy dostawie wyłączyliśmy możliwość płacenia przy odbiorze. Kuriera DPD można poprosić o postawienie paczki przed drzwiami.

3. Zawieszamy wysyłki Pocztą Polską i Paczką w Ruchu, gdyż z reguły są przetrzymywane dłużej w miejscach gdzie przychodzą inni ludzie

4. Ograniczamy asortyment do sprzedawania produktów, które mamy na stanie i do wyczerpania zapasów. W przypadku braku dostępności produktów będziemy telefonicznie uzgadniać dalsze kroki.

5. Wszystkie paczki pakujemy dodatkowo w folię lub foliopak, to zewnętrzne opakowanie polecamy bezzwłocznie wyrzucić i umyć ręce.

6. Wysyłki oraz obsługa informatyczna aktualnie odbywają się wyłącznie z prywatnego mieszkania właściciela firmy - Daniela Wołochowicza, gdzie nie mają dostępu osoby z poza kręgu najbliższej rodziny a w otoczeniu nie było objaw wirusa.

7. Ograniczamy wszelkie kontakty międzyludzkie do niezbędnego minimum

8. W przypadku wystąpienia dalszych ograniczeń administracyjnych niezależnych od nas będziemy się do nich dostosowywać i reagować adekwatnie do zaleceń odpowiednich służb

Na koniec apelujemy nie tylko o rozsądek ale przede wszystkim o modlitwę i pogłębianie wiary w obliczu obecnego kryzysu! Wierzymy, że Biblia i dobre książki mogą w tym pomóc.


Daniel Wołochowicz

14.03.2020