Uwaga! Urlop! Nasz sklep jest wciąż otwarty 24/7 natomiast obsługa ma chwilę wakacji :) Zamówienia można składać. Wysyłki będą realizowane w piątek wieczorem 27 kwietnia. A dla cierpliwych, przy zamówieniu w tym czasie z kodem: wakacje wszystko 7% taniej :)

O nas

Witaj w naszym sklepie z wyjątkowymi książkami.

Nasz asortyment

Z książek, które znamy wybraliśmy do sprzedaży te najcenniejsze: o praktycznym budowaniu wiary, o przekazywaniu wiary potomstwu, tworzeniu dobrej rodziny. Prezentujemy również kilka dobrych powieści oraz świadectw niezwykłych chrześcijan...

Nasza wizja

Chcemy promować i sprzedawać książki, które pomagają chrześcijańskim rodzinom w duchowym rozwoju, w praktycznym doświadczaniu Bożej mocy i miłości na co dzień.

Nasza misja

Naszą wizję realizujemy przez:

  • sprzedaż wyłącznie książek które dobrze znamy - jesteśmy pewni ich wartości
  • profesjonalne i rzetelne podejście do naszych klientów
  • dokładne opisy przedmiotów
  • łatwy i przejrzysty proces zamawiania
  • wygodne formy płatności i przesyłki
  • sprawną realizację zamówień - większość książek mamy na stanie

Partnerstwo

Działając w biznesie nie zapominamy o chrześcijańskich wartościach na jakich się opieramy. Pragniemy by publikacje które rozprowadzamy przynosiły Boże Błogosławieństwo, wspieramy także chrześcijańskie inicjatywy w praktyczny sposób.

10% z naszego dochodu przekazujemy chrześcijańskiej organizacji pożytku publicznego: Fundacja Misja Służby Rodzinie, która jest naszym partnerem.

Wspieramy również co roku inicjatywę Szlachetna Paczka.