Uwaga! Aktualnie załoga wydawnictwa skupia się na pracy twórczej poza biurem ;)

Zamówienia wysyłamy od soboty 29 czerwca
A dla cierpliwych, z kodem CIERPLIWI 10% rabatu na wszystko!

P.S. : Ebooki i audiobooki cyfrowe wysyłamy automatycznie na bieżąco ;)

Zamówienia hurtowe prosimy przesyłać na email, będą realizowane w czasie 2 dni roboczych.

  • -45% PAKIET: Śledztwo Setnika + Ukryty Płomień + Droga do Damaszku - Trylogia KROKI WIARY - Janette Oke & Davis Bunn

Wariant
164.97 -45% 89.99
83.69 cena z kodem MAMAZNIEBA
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
79.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Orlen Paczka 0
DPD Pickup (punkt) 8.5
InPost Paczkomaty 24/7 11.9
Kurier Pocztex 14.9
Kurier Pocztex (pobranie) 19.9
Kurier DPD 20
Kurier DPD (pobranie) 25

Od 99zł (bez kodu) wybierz gratis

Polecamy także pakiet w prezentowym pudełku

 

PAKIET 3 INSPIRUJĄCYCH POWIEŚCI W SUPER CENIE 
NAJNOWSZE WYDANIA NA ROK 2024

 

Wszystkie będą ciekawe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W jednej z recenzji przeczytaliśmy:

"Książka [Śledztwo Setnika] czytana było jednocześnie przeze mnie i przez mojego męża. Kiedy ja robiłam przerwę w czytaniu, porywał mi ją małżonek."

 

Pakiet Prezentowy zawiera:

  • Książka ŚLEDZTWO SETNIKA
  • Książka UKRYTY PŁOMIEŃ
  • Książka DROGA DO DAMASZKU 

Opisy książek 

Tom pierwszy - Śledztwo Setnika
Setnik Alban dostaje od Piłata zadanie, by przeprowadzić śledztwo dotyczące tego, co stało się z ciałem Jezusa. Liczy, że za wypełnienie rozkazu dostanie rękę Lei - bratanicy Piłata, a przez to lepszą pozycję w Rzymie. Jednak Lea uważa, że los żony setnika jest gorszy niż śmierć. Czy poszukiwanie prawdy połączy ich serca?

Tom drugi - Ukryty Płomień

 

 

 

 


O rękę ślicznej Judejki Abigail zabiega dwóch zalotników. Jeden jest owdowiałym kupcem, drugi rzymskim żołnierzem. Lecz żaden z nich nie ma takiej wiary jak Szczepan, na którego szykowany jest zamach. Czy wiara i odwaga Abigail ostaną się w obliczu bólu nie do opisania?

Tom trzeci - Droga do Damaszk
u

 

 

 

 


Brat Abigail, Jakub, obawia się, że poważniejsze podejście do wiary oznaczać będzie rezygnację z zawodu strażnika karawan. Wynajęty przez ojca Julii, w celu ochrony karawan, Jakub przekazuje również listy między społecznościami wierzących. Również Julia okazuje się być posłańcem. Jakub staje się świadkiem wizji, której

 

O autorach

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).

Davis Bunn
 Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

 

Wybrane recenzje powieści

 

 

 

ŚLEDZTWO SETNIKA

 

 „Choć najważniejszy wątek toczy się wokół śledztwa w sprawie ciała Jezusa, to obok tego dzieje się fascynujący wątek uczucia między głównymi bohaterami oraz ich głębokie przemiany, gdy muszą zmierzyć się z nieoczekiwaną Prawdą. Mężczyźni odnajdą tu pasjonujące zmagania setnika, a kobiety poruszy głęboko historia Lei."

 

 

 

 

Fundacja Misja Służby Rodzinie

 

 

 

 

„Na początku lektury nasuwa się wspomnienie obrazu „Upadek Ikara" Pietera Breughla, na którym doniosłe wydarzenie widać dopiero w dalszym planie, bo na pierwszy wysuwają się zadania dnia codziennego. Mesjasz umarł na krzyżu, a miasto żyje, jak gdyby nigdy nic. Dopiero gdy wchodzimy w jego zakamarki, w których zbierają się pierwsi chrześcijanie, czujemy bicie serca rodzącego się nowego Kościoła. Bohaterowie książki mają odkryć, co „knują" chrześcijanie. „Co, jeśli odkryjesz prawdę, a ona zniszczy twoje dotychczasowe życie? (...) I co, jeśli to cię zmusi do zostawienia twoich ambicji i pragnień"? - pyta tytułowego setnika Józef z Arymatei."
Tygodnik Idziemy 

 

 

 

„Książka czytana było jednocześnie przeze mnie i przez mojego męża. (...) Z dużym zainteresowaniem śledziłam przemyślenia i wewnętrzne rozterki Lei. Mąż z kolei zaczytywał się we wszelkich żołnierskich akcjach i intrygach. Świetnie napisana powieść, bogata i wielowątkowa, która przenosi nas w świat początków chrześcijaństwa. Jeśli lubicie naprawdę dobrą, rozbudowaną lekturę, gorąco polecamy!"
 Blog Wielopokoleniowo

 

 

 

 

 

 

 

UKRYTY PŁOMIEŃ
     

 

 

 „Znowu akcja dzieje się w czasach biblijnych, choć tym razem tło historii stanowią wydarzenia opisane w Dziejach Apostolskich. Historia młodej chrześcijanki - Abigail - jest przejmująca i poruszająca. Mamy poczucie, że towarzyszymy jej oraz pozostałym bohaterom w odkrywaniu Bożych Prawd."
Stacja7.pl 

 

 

 

„Rewelacyjny ciąg dalszy książki ŚLEDZTWO SETNIKA. Treść jeszcze głębsza. Trzyma w napięciu do ostatnich stron!"
opinia z lubimyczytac.pl

 

 

 

 

 

DROGA DO DAMASZKU 

 

 

 

 

„Finalnie okaże się, że tak odległe w czasie i miejscu wyzwania, przed którymi stoi człowiek, są absolutnie tożsame z dzisiejszymi. (...) Proces upodmiotawiania człowieka, nadawania mu godności, mógł odbyć się tylko drogą miłości. Miłości Boga do człowieka. Pokazanie tego procesu jako historycznej prawdy krzewienia chrześcijaństwa to fenomenalna siła książki „Droga do Damaszku". W pewnym sensie to także jej niespodziewana wartość. Bo tę prawdę odkrywa się mimochodem, bez narzuconej narracji autorów. Boże dobro, którego doświadczają bohaterowie, jest czymś naturalnym i bezsprzecznym."
Tygodnik Gazeta Polska

 

 

 

 

 

„Większość postaci ma pozytywne charaktery, a bohaterzy dosłownie „zarażają" swoją dobrocią. Z pewnością, ktokolwiek chciałby zapoznać się z lekturą w nurcie chrześcijaństwa oraz starożytności, nie zawiedzie się sięgając po całą trylogię."
Portal Imperium Romanum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Czytanie będzie niesamowitą przygodą, a Boże wartości rozgrzeją serce."
Radio Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Cała trylogia jest fascynującą opowieścią, rozpoczynającą się tuż po zmartwychwstaniu, o radościach i wyzwaniach pierwszych chrześcijan. Gorąco polecam!"
Magdalena Wołochowicz, autorka, Fundacja Żyj Pełnią Życia