• Audiobook: GŁOS SERCA - Janette Oke - czyta: Karolina Garlej-Zgorzelska - PLIKI MP3

Inne wersje
39.99 -33% 26.79
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
39.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna (ebooki i audiobooki) 0

Dla zamówień od 99zł produkt gratis

NOWOŚĆ

WERSJA CYFROWA - LINK DO PLIKÓW MP3 WYSYŁAMY EMAILEM PO ZAKUPIE

Posłuchaj fragment
(9 rozdziałów)

Arcydzieło dla fanów słuchania książek!

Przepięknie nagrany audiobook, czyta Karolina Garlej-Zgorzelska a delikatne ilustracje muzyczne dodał Dominik Dubrowski.

Opis książki 

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania, jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.

Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci, które uczy.

Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.

O Autorce

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość przychodzi łagodnie, trylogia z czasów biblijnych: Śledztwo setnika, Ukryty płomień i Droga do Damaszku oraz seria pogodnych, rodzinnych powieści rozpoczęta przez tytuł Pewnego razu latem.

Czyta: Karolina-Garlej Zgorzelska 


Pianistka i nauczycielka. Pracuje w Państwowej Szkole Muzycznej, śpiewa, komponuje, a także pisze scenariusze i reżyseruje przedstawienia dla dzieci. Prywatnie żona, mama trójki dzieci. Entuzjastka i praktyk edukacji domowej. Autorka książek dla dzieci: "O chłopcu, który spotkał anioła" oraz"O dziewczynce, która spotkała anioła", dostępnych również jako audiobooki.

Dodatkowe informacje

  • Autorzy: Janette Oke
  • ISBN:  978-83-66681-09-5
  • Tłumaczenie: Edyta Ładuch
  • Czyta: Karolina Garlej-Zgorzelska
  • Muzyka: Dominik Dubrowski
  • Tytuł oryginału: When Calls the Heart
  • Długość: 8:40 godz.
  • Rok premiery: 2021
  • Wydawnictwo: Psalm18.pl
  • Format: Pliki MP3

Wybrane recenzje

"Niezwykle ciepła książka, bardzo dobrze się czyta, świetna na chwilę relaksu. (...) Bardzo polecam :)"

Paulina Knapik, Fundacja Namiot Spotkania


" Kojąca w swej łagodności, a jednak emocjonująca. "

kasiek-mysli.blogspot.com


"Przepiękna historia, która dzieje się w Kanadzie na początku XX wieku. Powieść o wrażliwym sercu na innych ludzi, zaufaniu Bogu, przekraczaniu swoich granic i... niespodziewanej miłości"

Magdalena Wołochowicz, Fundacja Żyj Pełnią Życia


"(...) ta książka to nie tylko romantyczna historia. Janette Oke ze swoim wyjątkowym talentem porusza kwestie wiary, przyjaźni, poświęcenia dla innych, walki z przeciwnościami."

Telewizja Republika