• Audiobook: O DZIEWCZYNCE, KTÓRA SPOTKAŁA ANIOŁA - PLIKI MP3 - Alicja i Owoce Ducha Świętego - Karolina Garlej-Zgorzelska [z moty

Warianty
29.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna (ebooki i audiobooki) 0

Dla zamówień od 99zł (bez kodu rabatowego) jeden z 5 produktow gratis.

Audiobook w formie plików MP3 - link po zakupie przesyłamy emailem.

W ofercie również wersja CD.


Posłuchaj fragmentu

 

NOWOŚĆ
WSPÓŁCZESNA HISTORIA O POLSKIEJ RODZINIE Z DZIEĆMI W EDUKACJI DOMOWEJ

Audiobook pięknie czytany przez autorkę.

Zobacz fragment książki na issuu.com lub pobierz PDF (pierwsze 2 rozdziały)

Książka O DZIEWCZYNCE, KTÓRA SPOTKAŁA ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci. Owoce Ducha Świętego wymienione w wersecie Listu do Galatów 5,22-23 zostały przedstawione na przykładzie przygód Alicji - dziewczynki uczącej się w Edukacji Domowej w polskiej rodzinie.

Te opowiadania powstały z pragnienia autorki, by zachęcać dzieci do praktywania dojrzałej wiary na co dzień. Opisane historie sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)

Szczególną wartością książeczki jest ukazanie również realiów Edukacji Domowej, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce

 


"Owocem zaś Ducha jest miłość, radość, pokój, cierpliwość,
uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, powściągliwość".
Galatów 5,22-23


 Fragment:

Nagle przypomniała sobie: w kieszeni dżinsowych szortów tkwił płócienny woreczek, a jego zawartość nieprzyjemnie uwierała Alicję, gdy siedziała po turecku. Dziewczynka wydobyła zawiniątko. Odwiązała maleńki sznureczek i zajrzała do środka. Na dnie woreczka leżało ziarenko, które dostała dziś od pana Michała, właściciela sklepu ogrodniczego. Nie wyglądało na szczególne. Po prostu czarna kuleczka wielkości ziarnka grochu. Co pan Michał miał na myśli mówiąc, że to nasionko z samego nieba? Alicja trzymała je w dwóch palcach i przyglądała mu się uważnie. Co z takiego ziarenka może wyrosnąć?Recenzje:

 

 


"Dobrze jest napełniać nasze dzieci Bożymi treściami w atrakcyjnej formie. Ta książka w niezwykle ciekawy sposób opowiada o rozwoju owoców Ducha Świętego. Polecam!"

Dr Piotr Wołochowicz
Teolog, autor książki „Wierzące Dzieci", dyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie

"Książka pokazuje wyjątkowość relacji z Panem Jezusem w naturalnych, codziennych okolicznościach. Te historie opatrzone wersetami z Biblii są zachętą dla dzieci do naśladowania Alicji, a czytane razem z rodzicem - do głębokich rozmów i zmian."

Joanna Dzieciątko
Stowarzyszenie Edukacji w Rodzinie

"Moim zdaniem ta książka jest inspirująca do kształtowania własnego charakteru. Podoba mi się w tych opowiadaniach, że przygody Alicji dzieją się we współczesnym świecie"

Miriam, 13 lat

 Dodatkowe informacje

 • Rok wydania: 2021
 • Czas: 2 godz. 35 min
 • Autor: Karolina Garlej-Zgorzelska
 • Czyta:  Karolina Garlej-Zgorzelska
 • Muzyka: Tomasz Zgorzelski
 • Ilustracje: Dominika Chmurzyńska
 • Format: CD-MP3
 • ISBN: 978-83-66681-12-5
 • Wymiary: 14x19 cm
 • Opakowanie: zafoliowany digipack
 • Wydawnictwo Psalm18.pl