• CHWAŁA MU - Jak uwielbiać - Marcin Zieliński

Wariant
41.99 -17% 34.99
32.54 cena z kodem MAMAZNIEBA
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
41.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 7.7
Orlen Paczka 7.7
DPD Pickup (punkt) 8.5
Poczta Polska - list polecony (do 1kg) 8.8
InPost Paczkomaty 24/7 11.9
Kurier Pocztex 14.9
Kurier Pocztex (pobranie) 19.9
Kurier DPD 20
Kurier DPD (pobranie) 25
ISBN 9788367290265
EAN 9788367290265

Od 99zł (bez kodu) wybierz gratis

ZACZNIJ UWIELBIAĆ

I ROZPĘDŹ SWOJE ŻYCIE DUCHOWE

 

Modlitwa uwielbienia jest naszym naturalnym powołaniem, głęboko zakorzenionym w „chrześcijańskim DNA”. Dzięki książce Marcina Zielińskiego docenisz wartość tej formy spotkania z Bogiem i zobaczysz, z jak wielką mocą potrafi On działać w Twoim życiu.

 

„Ludzie czasem pytają mnie: „Marcin, a co jest wolą Bożą dla mojego życia? Jak zrobić pierwszy krok, by to odkryć?”. Moja odpowiedź za każdym razem jest taka sama: Zacznij uwielbiać!”


Marcin Zieliński
 

SKORZYSTAJ Z DARÓW DUCHA ŚWIĘTEGO

I ODKRYJ SWÓJ PRAWDZIWY POTENCJAŁ

 

Chrześcijanie, dzięki charyzmatom Ducha Świętego żyją w jedności ze sferą nadprzyrodzoną – w praktyce jednak sięgają do niej rzadko bądź wcale. Tymczasem dzięki modlitwie uwielbienia w Twoim życiu mogą dziać się prawdziwe cuda. Niemożliwe staje się możliwe.

 

Marcin Zieliński, który podczas swojej posługi był naocznym świadkiem nieprawdopodobnych wydarzeń, opowie Ci, jak te znaki przyciągają dziś ludzi do Chrystusa i Kościoła.

 

Potrzebujemy dziś znaków Bożej obecności i Bożej mocy, aby nasza wiara mogła się umacniać. Zresztą dokładnie w ten sam sposób działał Jezus Chrystus, żyjąc na ziemi, i jasno zapraszał do tego samego swoich uczniów!

 
image
 

Książka jest nie tylko wspaniałą lekturą osobistą, ale także budującym narzędziem dla wszystkich wspólnot chrześcijańskich praktykujących – lub pragnących zacząć praktykować – modlitwę uwielbienia. Dzięki niej dowiecie się, czym uwielbienie tak naprawdę jest i sprawdzicie, czy Wasze spotkania modlitewne podążają we właściwym kierunku, czy też potrzebujecie „korekty lotu”.

 

Modlitwa uwielbienia nie jest bowiem wprowadzeniem do nauczania, formą koncertu czy zbudowanym na emocjach, euforycznym, duchowym uniesieniem. To żaden „dodatek” do głoszenia – to wartość sama w sobie i skuteczny sposób na zbliżenie się do Boga.

 

„Kiedy my koncentrujemy się na tym, co należy do Boga, Bóg zaczyna koncentrować się na tym, co należy do nas. I to jest dobry układ.”


Marcin Zieliński
 

Z publikacji skorzystają również wykonawcy i grupy muzyczne posługujące podczas spotkań uwielbieniowych. Właściwe ustawienie priorytetów i świadome zaangażowanie w muzykę uwielbienia tchnie w Wasz zespół żywego Ducha i pogłębi dynamikę oprawy, którą tworzycie – niezależnie od tego, czy wybrzmiewa ona podczas kameralnej, wspólnotowej modlitwy, czy na stadionie pełnym ludzi.