• TGD - Wracam do Domu - EDYCJA SPECJALNA [CD] - Trzecia Godzina Dnia

49.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 7.7
Orlen Paczka 7.7
InPost Paczkomaty 24/7 11.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 19.9

Dla zamówień od 99zł produkt gratis

Dlaczego warto kupić tę płytę? Nasza recenzja

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to już legendarny zespół na polskiej scenie muzyki chrześcijańskiej. Ta płyta jest pełna mocy i radości muzyka - na Bożą Chwałę. Polecamy!

W specjalnej edycji "Wracam do domu" znajdą się dodatkowo dwa utwory w języku angielskim oraz "Holy Holy Holy" zaśpiewany w kilku językach.

Opis wydawcy

TGD już dawno wymknęło się spod etykiety „popgospelowy chór". Każda kolejna płyta to przede wszystkim nowe motywy muzyczne, ale też nowa opowieść. Nie zmienia się ogromna dbałość o każdy dźwięk i ogólne przesłanie, jakie od 34 lat niosą.

Wymowna okładka najnowszej płyty „Wracam do domu" zdradza, że zawartość pudełka może stać się drogowskazem dla wszystkich, którzy szukają drogi - drogi powrotnej, drogi do kojącego celu, drogi nadającej życiu sens.

Zebranych 12 utworów to odpowiedzi na wiele pytań czy wątpliwości towarzyszących ludziom na różnych etapach życia. Całość dopełniają współgrające z tekstem aranżacje - efekt prac Piotra Nazaruka i Pawła „Bzima" Zareckiego. Estetyka popowego chóru wzbogacona jest z jednej strony o rockowe sznyty, z drugiej - np. o hiphopowy wokal Poisona i Kolah. Obok dobitnie wyśpiewanego przez Agnieszkę Gorączkowską kawałka „Moja wolność" znajdzie się emocjonalnie oczyszczający „Jestem Twój" Emilii Nazaruk. Płyta łączy więc stonowane, pastelowe psalmy XXI wieku z mocnymi, energetycznymi, niekiedy tanecznymi klimatami - jak w singlu „Mów do mnie" promującym płytę. Mimo tej zabawy stylistyką ma się poczucie naturalnej spójności.

Lista utworów:


1. Mów do mnie
2. Miłosierni
3. Nadzieja
4. Melodia stęsknionych serc
5. Moja Wolność
6. Chwalmy Go
7. Jego Miłość
8. Novo
9. Wracam do domu
10. Jestem Twój
11. On otwiera oczy
12. Święty Święty Święty
13. Say a Word
14. The Song of Our Longing Hearts
15. Holy Holy Holy

Dodatkowe informacje

Tytuł:     Wracam do domu (Edycja Specjalna)
Wykonawca:     TGD
Dystrybutor:     Universal Music Polska
Data premiery:     2016-06-03
Rok nagrania:     2016
Nośnik:     CD
Ilość nośników:     1
Wymiary w opakowaniu [mm]:     12 x 127 x 144

Tagi: prezentyDlaDoroslych