• KOMUNIKACJA - ks. Marek Dziewiecki - KOCHAJ I MÓW CO CHCESZ

44.99 -11% 39.99
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
44.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 7.7
Orlen Paczka 7.7
Poczta Polska - list polecony (do 1kg) 8.8
InPost Paczkomaty 24/7 11.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 19.9

Dla zamówień od 99zł (bez kodu rabatowego) jeden z 5 produktow gratis.

Ta publikacja mówi o tym, jak komunikować, żeby inni ludzie mieli szansę nas rozumieć oraz w jaki sposób wsłuchiwać się w to, co całym sobą mówi do nas drugi człowiek, by czuł się przez nas rozumiany i chroniony naszą miłością.

ks. Marek Dziewiecki


"ZDOLNOŚĆ POGŁĘBIONEGO POROZUMIEWANIA SIĘ
Z INNYMI LUDŹMI TO BŁOGOSŁAWIONA
UMIEJĘTNOŚĆ"
JAK LEPIEJ ROZUMIEĆ INNYCH
I BYĆ BARDZIEJ PRZEZ NICH ROZUMIANYM?

Po cieszącej się ogromną popularnością książce ks. Marka Dziewieckiego p.t. "Emocje. Krzyk do zrozumienia​​" oddajemy w Twoje ręce kolejną, która ma szansę stać się bestsellerem: "Komunikacja. Kochaj i mów co chcesz​".
Powstała ona po to, aby pomóc Ci poprawić sferę komunikacyjną w Twoim życiu, abyś cieszył się lepszymi, bardziej harmonijnymi i szczęśliwszymi związkami z innymi ludźmi!

„Zapraszam w podróż. Poprowadzi nas ona od trudności w porozumiewaniu się do takich sposobów komunikacji, które sprawią, że nasi rozmówcy nas zrozumieją, a my będziemy wiedzieć, co się w nich dzieje"

ks. Marek Dziewiecki, fragment książki

PODRÓŻ W ŚWIAT KOMUNIKACJI
- DWA ETAPY

Książka podzielona jest na 2 części, które razem stanowią integralną całość.

W pierwszej części:

Autor omawia najczęstsze przeszkody i bariery w komunikacji, czyli​ wszystko to, co nie pozwala nam się w pełni rozumieć. Przy szczegółowym wyjaśnianiu każdej z barier dowiadujemy się w jaki sposób możemy sobie z nimi radzić.
W drugiej części:

Zostały wyjaśnione najważniejsze kompetencje i umiejętności​ - empatia,​ werbalizacja i asertywność,których opanowanie umożliwia dojrzałe porozumiewanie się z drugim człowiekiem i wzajemne porozumienie.
Cała książka, podobnie jak poprzednia książka "Emocje​​", została zilustrowana prostymi rysunkami pomagającymi przyswoić sobie bogatą treść, oraz okraszona przez ks. Marka licznymi przykładami z życia wziętymi​, z własnej praktyki​ psychologicznej oraz z praktyki innych psychologów.KSIĄŻKA Z WIEDZĄ
PRAKTYCZNĄ I PRZYDATNĄ Książka jest bardzo wartościowa pod kątem praktycznym! Oprócz tego, że wyjaśnia wiele zagadnień i systematyzuje wiedzę na temat komunikacji międzyludzkiej, w wielu jej miejscach znajdziesz konkretne wskazania​ i porady, dzięki którym nauczysz się jej treść błyskawicznie wykorzystywać w swoim​ życiu. Oto niektóre z nich, które znajdziesz w środku: Przykłady dobrej i złej/ korzystnej i niekorzystnej w skutkach komunikacji rodzica do dziecka (str. 34-36)Co zrobić, gdy niepokoi nas lub wprost rani forma, w jakiej ktoś inny się do nas zwraca? (str. 35)Co zrobić, jeśli chcemy, żeby inni ludzie odnosili się do nas życzliwie i z pogodą ducha, a co wtedy, gdy sami czujemy w sobie nastawienie negatywne? (str. 67)Co zrobić, jeśli ktoś - przez nas nieprowokowany i pomimo naszej życzliwej postawy - okaże się nieżyczliwy czy wręcz agresywny? (str. 68)Jak postępować, gdy mamy do czynienia z osobą niedojrzałą? (str. 69)Jak się zachować, kiedy chcemy udzielić komuś pomocy, ale przekracza to nasze możliwości? (str. 133)Jak w asertywny sposób powiedzieć komuś, aby zdjął nogę z gazu w trakcie jazdy samochodem? (str. 169)Inne przykłady prawidłowych wypowiedzi asertywnych w różnych sytuacjach (str. 173-176)


Dodatkowe informacje

  • Format: 15x22,5cm
  • Oprawa: miękka
  • Ilość stron: 216
  • ISBN: 978-83-65927-65-1